KOMUNIKAT NAUCZYCIELSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ SOPOT DOLNY W SOPOCIE z Dnia 02.10.2020 r

Sopot, dnia 02.10.2020 r.

KOMUNIKAT NAUCZYCIELSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ SOPOT DOLNY W SOPOCIE

Działając w imieniu Nauczycielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Sopot Dolny w Sopocie, w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, iż w strefie czerwonej został umieszczony Sopot.

Obostrzenia zaczną obowiązywać od dnia 03.10.2020 r. W strefie czerwonej obowiązuje m.in. zakaz organizowania kongresów i targów, działania sanatoriów, wesołych miasteczek i parków rozrywki. W siłowniach określono limit osób – jedna na 10 mkw. W kinach może być 25 proc. publiczności. W kościołach lub w innych obiektach kultu dopuszczalne jest 50 proc. obłożenia budynku, na zewnątrz limit wyniesie 150 osób. Liczba osób biorących udział w uroczystościach rodzinnych i w weselach została ograniczona do 50, z wyłączeniem obsługi.

Wszędzie w przestrzeni publicznej konieczne będzie zakrywania nosa i ust.

Mając powyższe na uwadze, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców, informujemy, iż od dnia 05.10.2020 r. obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania nosa i ust na terenie Spółdzielni, jak również ubranie rękawiczek. Ponadto, spotkania z pracownikami Spółdzielni będą odbywać się na terenie Spółdzielni po uprzednim telefonicznym bądź mailowym umówieniu spotkania, w sprawach pilnych.

Uprzejmie prosimy Mieszkańców Spółdzielni o składanie w miarę możliwości i posiadanych zasobów technicznych – pism, wniosków czy skarg drogą telefoniczną bądź mailową. Wszystkie numery kontaktowe do Spółdzielni i poszczególnych jej pracowników znajdują się na stronie internetowej Spółdzielni.

Z uwagi na coraz większe rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, powyższe obostrzenia znajdują w pełni uzasadnienie w obowiązujących aktualnie przepisach prawach.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd NSM Sopot Dolny w Sopocie